Ana Sayfa Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Avantajlarımız Referanslarımız Örnek ilan çalışmalarımız Gazete ilan Formu İletişim

Şehir : ORDU YEREL GAZETELERİ VE GAZETE İLAN MERKEZLERİ

Ordu Merkez

Akkuş

Aybastı

Boztepe

Camaş

Catalpınar

Caybaşı

Efirli

Erme Tepesi

Fatsa

Golköy

Gülyalı

Gürgentepe

Ikizce

Kabadüz

Kabataş

Korgan

Kumru

Mesudiye

Perşembe

Turnasuyu

Ulubey

Unye


ordu gazete ilan telefonlarıULUSAL GAZETELER

Akşam Gazetesi
Birgün Gazetesi
Bugün Gazetesi
Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi
Evrensel Gazetesi
Fanatik Gazetesi
Fotomaç
Güneş Gazetesi
Hürriyet Gazetesi
Kurultay
Milli Gazete
Milliyet Gazetesi
Ortadoğu Gazetesi
Radikal Gazetesi
Posta Gazetesi
Referans Gazetesi
Sabah Gazetesi
Star Gazetesi
Şok Gazetesi
Takvim Gazetesi
Tercüman Gazetesi
Türkiye Gazetesi
Vakit Gazetesi
Vatan Gazetesi
Yeni Asya Gazetesi
Yeniçağ Gazetesi
Yeni Mesaj Gazetesi
Yeni Şafak Gazetesi
Zaman Gazetesi

 ordu hastaneleri  ordu valiliği belediyeleri ve kaymakamlığı

Gazete ilan servisi


ordu Gazete ilan firması olarak tüm Türkiye'den Hürriyet ilan, Sabah, Zaman, Posta, Yeni Asır, Milliyet, Star, Cumhuriyet, Akşam, gazetelerine  ilan almaktayız. Bir telefonla tüm türkiyeden gazetelere ilan verebilirsiniz.ordu Gazete ilan servisi; Hürriyet Gazetesine, Posta Gazetesine, Sabah Gazetesine ve diğer gazetelerin İnsan kaynakları ekine eleman, personel ilanlarınızı, iş ilanlarınızı  (Muhasebeci, Pazarlamacı, Mimar, Mühendis, Doktor, Hemşire, Şoför, Tekniker gibi) verbilirsiniz. İlan tasarımlarınız profosyonel tasarım ekibimiz ile ücretsiz olarak tasarlanmaktadır.

ordu Gazeteye ilan ajansı; Hürriyet Gazetesine, Posta Gazetesine, Sabah Gazetesine ve diğer gazetelerin Sosyal İlan sayfalarına anma ilanı, vefat ilanı, vefat teşekkür ilanı, taziye ilanı, Mevlid ilanı, Başsağlığı ilanı, yazdırabilirsiniz. Tam sayfa ve yarım sayfa sosyal ilan taleplerinizde ajansımız fiyatlarını göz önünde bulundurmanız istifadenize olacaktır.

ordu Hürriyet Gazetesine ilan veya seri ilan Sarı sayfalarına ilan vermek için, kelime fiyatları ve kampanyaları hakkında bilgi almak ve ilan vermek için gazete ilan firmamızı arayınız

ordu Zaman Gazetesine ilan vermek için online ilan formunu doldurabilir veya ordu merkezimiz telefonları aracılığı ile ilanınızı yazdırabilirsiniz.

ordu Posta Gazetesi ilan, (seri ilan sayfalarına) seri ilan vermek için, kelime fiyatları ve kampanyaları hakkında bilgi almak ve ilan vermek için gazete ilan firmamızı arayınız

ordu Star Gazetesi seri ilan sayfalarına ilan vermek için iletişim - ilan formunu eksiksiz doldurunuz. Müşteri temsilcilerimiz sizinle en kısa zamanda iletişim kuracaklardır.

ordu Milliyet Gazetesi seri ilan sayfalarına ilan vermek için, gazete ilan promosyon bilgileri ve ilan ücretleri hakkında bilgi almak için ajansımızı arayınız.

ordu Sabah Gazetesine ilan vermek, sarı sayfalar ilan için ilan web sitemizden faydalanabilir veya müşteri temsilcilerimizi arayınız.

ordu Gazete seri ilan servisi olarak ilan web sitemizde online ordu her bölesinden bir telefonla ilan verme şansına sahipsiniz.

ordu Gazete ilan olarak, tüm gazetelere seri ilan, sosyal ilan, kayıp ilanı, vefat ilanı, ölüm ilanı, anma ilanı, baş sağlığı ilanı, ordu emlak ilanı, ordu  oto ilanı, ordu araba ilanı, kiralık ilanı, satılık ilanı, insan kaynakları ilanı verebilirsiniz.

Ayrıca şuan gezdiğiniz bu sayfamız üzerinden ordu hastane telefonlarını öğrenebilirsiniz. Sağlık ocakları , özel hastenler, devlet hastaneleri telefonları.

Valilikler belediyeler ve kaymakamlıkların telefon ve adres bilgileri hakkında bilgi almak için ordu belediye telefonları, ordu kaymakamlık telefonları, ordu valilik telefonları için tıklayınız. 
YEREL GAZETELER
 
 

link ORDU VALİLİĞİ SİTESİ
Ordu valiliği resmi sitesi
Ordu valilik ile irtibat geçmek için sitemiz üzerinden tel veya mail olarak ulaşabilirsiniz.
link http://www.ordu.gov.tr/
 
link ORDU KENT GAZETESİ HABERLER
Ordu kent gazetesi ordu ili ve ilçeleri tüm resmi ve son dakika haber ve görüntüleri reklamları
Ordu'nun tarihi yerleri ilimizi anlatan tanıtan bilgiler gazetemiz ve sitemizde ordu haritası mevcuttur
link http://www.ordukent.com
 
link ORDU HABER PORTALI SİTESİ
Ordu haber portalı gazete haberleri son dakika haber ve reklam siteniz
Ordu ilinden haber okumak isteyen herkez ordu ilimiz için haberleri site veya gazete üzerinden takip edebilir
link http://www.ordugercek.com/
 
link ORDU ÜNYE HABER PORTALI
Ordu Ünye ilçemizden haber okumak için sitemizi ve gazetemizi takip ederek ilçemizin
tüm haberlerini ve halkın yaşayış tarzını esnaf arkadaşlarımızın ünyeye katkılarını görebilirsiniz
link http://www.sirinunye.com
 
Loading...
 Hava Durumu
ordu hava durumuordu hava durumu


Örnek Sosyal Ölüm Vefat Anma Teşekkür Örnek İnsan Kaynakları, Hürriyet İK Hürriyet Bursa İlan Dergiler Tüm Gazetelere İlan Gazete Haberleri Gazete ilan S.S.S. Gazete İlancılığı Gazete İlanları Gazete Tirajları Gazeteler Genel Kurul İlanı Haber Türk ilan Hürriyet İK İlanları Hürriyet İlan Hürriyet İlan Servisi Hürriyet Ölüm İlanı İlizyon Resimleri İş İlanları Kayıp ilanı Milliyet İlan Servisi Posta İlan Servisi Sabah İlan Servisi Seri İlan Zaman İlan Servisi İlan Dışında Ücretsiz Sayaç
Şuanda Sitede 5 Kişi var. Bugün 2 Ziyaretçi ve 27 Tıklama Alındı. Toplam Ziyaretçi Sayısı 2,252
Copyright © 2005 Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım Uğur KARAYÜNLÜ - Erka Seri İlan Hizmetleri Ltd. Şti.